Říjen 2013

Sookie drunk

27. října 2013 v 18:14 | Tes!:) and Misell :] |  True Blood

Alexander Skarsgard - zajímavosti

27. října 2013 v 18:09 | Tes!:) and Misell :] |  Everything about Actors
1. Alexanderův otec je také známý herec - Stellan Skarsgard hrál například ve filmech Dobrý Will Hunting (Prof. Gerald Lambeau), Mamma Mia! (Bill) nebo Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Bootstrap Bill). Poprvé se s Alexanderem sešli při natáčení filmu Melancholia.
2. Mezi jeho koníčky patří sledování velryb - nejen že se Alexander sám této kratochvíle účastní, ale dokonce sám získává další fanoušky. Reakce jeho otce je jednoznačná: "od té doby, co jel poprvé sledovat velryby, neslyším o ničem jiném. Každý podle něj musí jít taky! Je to jako mor! … jestli někdy půjdete s ním, hlavně si nezapomeňte svetr. Je při tom fakt zima".
3. Jeho výška každého napoprvé ohromí - ač to tak možná nevypadá, Alexander měří 194 cm. On sám k tomu dodává: moje výška může být někdy problém. Režiséři ani fotografové z ní nebývají nadšení, protože rozdíl mezi mnou a některými menšími herci je opravdu devastující. Někdy si lidi musí stoupnout na bednu od jablek, aby se ten rozdíl trochu smazal.
4. Pochází z velké rodiny - má šest mladších bratrů a jednu mladší sestru, kteří všichni žijí na Södermalm, což je ostrov poblíž Stockholmu, kde se vždy dařilo spisovatelům, umělcům a dalším bohémům. Alexander se do Švédska rád vrací kdykoliv má čas a rád připomíná, jak moc se jeho domov liší od Los Angeles, kde v současné době pracuje.
5. Je rád nahý. Jeho slovy: proč jsem rád nahý? Asi protože jsem se tak narodil? Nejsem ten, kdo by nahé scény do scénáře vyloženě tlačil, ale nevadí mi, pokud v tom příběhu dávají smysl. Vadilo by to asi jedině tehdy, kdybych měl pocit, že mě někdo využívá, a to se mi ještě nestalo.
6. Spolupracoval i s některými populárními zpěvačkami - zatímco s Lady Gaga tančil v klipu Paparazzi, s Rihannou si zahráli vedle sebe v Battleship.
7. Byl součástí švédské královské protiteroristické námořní divize - jít na vojnu bylo v době, kdy bylo Alexanderovi 18 let, ve Švédsku povinné, nicméně zřejmě stejně jako v Čechách se tomu dalo při troše snahy vyhnout. Sám o této zkušenosti říká, že aspoň lépe pochopil, jak armáda funguje, jak vůbec funguje armádní hierarchie a jak fungují vojáci mezi sebou. Dotáhl to až na seržanta a strávil na vojně 15 měsíců.
8. Úplně poprvé se ucházel o roli Billa Comptona - to byla totiž úplně první postava, která se měla obsadit. Nicméně, už tehdy si zřejmě Alan Ball chtěl vybrat i ostatní herce, kteří by se natáčení mohli účastnit. Jak jinak si vysvětlit, že na čtení části Billova scénáře si pozval právě Alexandera Skarsgĺrda. Ten sám k tomu říká: myslím, že je jasné, že já bych Billa hrát nemohl.
9. Má tetování na své levé noze - on sám k tomu říká: Když bylo mému mladšímu bratrovi Valterovi sedm let, tak mi nakreslil na nohu zeleného ptáka. Tak jsem si ten obrázek vyfotil a nechal ho vytetovat. Pak jsem mu to ukázal o dva roky později, protože jsem si myslel, že bude rád, koneckonců, nechat si udělat tetování je docela velká věc. Ale on byl naprosto překvapený, ptal se, co to je, proč jsi to udělal… to jsem fakt kreslil já? dáš si palačinku? Haha… no prostě mu bylo jen devět let.
10. Alexander byl zvolen pětkrát nejvíce sexy žijícím mužem Švédska.
11. Alex je fanouškem fotbalu konkrétně klubu Hammarby IF, švédský klub založený ve Stockholmu.
12. Alex je laskavý a milý ke svým fanouškům.
13. Rád si zpívá v autě za jízdy.
14. Nemá účet na sociálních sítích.


Kristin Bauer zajímavosti

22. října 2013 v 16:40 | Tes!:) and Misell :] |  Everything about Actors
1. Kristin vyrůstala na jízdě na koni a střelbě - Kristin zažívala idylické dětství ve Wisconsinu, kde jezdila na koni a střílela z pušky se svým otcem. Její rodina měla také zvířata (včetně slepic a kuřat) a chatu u jezera, takže zřejmě tam začala její láska ke zvířatům a přírodě.
2. Kristin je velmi talentovaná umělkyně - dříve než začala hrát v True Blood, Kristin studovala umění, a nyní vždy najde trochu volného času, aby se mohla věnovat kresbě a malování, což je pro ni balzámem na duši. A opravdu je velmi nadaná. (Článek ZDE)
3. V různých seriálech se vyskytuje už delší dobu - dříve než hrála Pam, hrála například v LA Law, Dark Angel, Two and a Half Men, Star Trek: Enterprise, CSI, Desperate Housewives, Bones, Secret Life, nebo Crossing Jordan.
4. Kristin pronásledovala svého manžela - vztah Kristin a jejího jihoafrického manžela Abri van Stratena začal poněkud netradičně. Kristin viděla Abriho CD u svého nutričního terapeuta a rozhodla se, že mu napíše email. Pak mu napsala další, pak další, a pak ještě pár dalších. Abri se ji snažil ignorovat, ale pak se rozhodl si s ní dát oběd. Tam se spolu zapovídali, což pokračovalo dalších pár týdnů, pak měsíců, a do půl roku se vzali.
5. Kristin miluje zvířata - osobně vlastní několik psů z útulků a spolupracuje s mnoha charitativními organizacemi propagujícími práva zvířat, jako například PETA.
6. Je velmi zapálenou vegetariánkou
7. V práci se jednou musela kompletně vysléci (ne, bohužel se nejedná o scénu z True Blood) - ve filmu "Dancing at the Blue Iguana", Kristin hrála prostitutku působící v losangeleském pánském klubu.
8. Její švédština není autentická - přestože při konverzaci ve švédštině zní stejně přesvědčivě jako Erica Northmana, opakuje pouze věty, které jí byly foneticky přepsány do angličtiny hereckým kolegou Alexanderem Skarsgardem. Kristin se pouze musí naučit jednotlivé po sobě jdoucí zvuky.
9. Má ruce jako chlap - Kristin hrála v jedné z epizod seriálu Seinfeld Gillian, ženu, se kterou měl Jerry rande. Špatné však je, že v této epizodě je Kristin prezentována, jako žena s chlapskýma rukama (rozuměj příliš ruce příliš velké a šlachovité). Kristin s úlevou říká, že nijak zvlášť chlapské ruce nemá, i když jako upírce Pam by se jí to jistě velmi hodilo. Rozhodně by měla další způsob, jak zatočit s čarodějnicemi.
10. Kristin se musí opravdu hodně snažit, aby si udržela svoji krásnou postavu - rozhodně nepatří mezi celebrity, které prohlašují, že mohou snít cokoliv, co chějí, kdykoliv chtějí, a není to na jejich postavě vidět. Musí se opravdu snažit, aby její postava byla stále tak krásně štíhlá, možná právě proto, že ví, že kamera přidává 10 kilo.


True Blood - Zajímavosti

14. října 2013 v 21:03 | Tes!:) and Misell :] |  True Blood
Stephen Moyer si zahrál upíra už v seriálu Ultraviolet (1998).

Píseň v úvodní znělce se jmenuje Bad Things a zpívá jí Jace Everett. Píseň vyhrála dvě ceny BMI v roce 2009.
HBO na internetu prodává červený nápoj s názvem Tru Blood. V seriálu se jedná o umělou krev, ve skutečném světě je to nápoj z červených pomerančů.
V 1. díle 5. série zazní přezdívka Bubba. Ve 3. díle poté říká Steve Newlin (Michael McMillian), že někdo viděl Elvise. Oba případy jsou odkazy na knihy, kde vystupuje postava Elvise Presleyho, kterému ale všichni přezdívají Bubba
Alexander Skarsgård měl původně zájem o roli Billa, ale v seriálu nakonec ztvárnil postavu Erica.

O roli Jasona Stackhouse měl zájem i herec Ian Somerhalder, známý z role Damona v seriálu Upíří deníky (od r. 2009). Nakonec ji však získal Ryan Kwanten.

Seriál vyhrál v roce 2009 cenu Emmy.

News ..

13. října 2013 v 12:04 | Tes!:) and Misell :] |  Misell :]
Ahoj, teď moc aktivní na blogu nejsem vůbe nic nestíhám :/. Ze školy přijdu ve 14:45 naobědvám se, nachystám věci a jdu ven :D. Teď snad budu mít klidný týden, mamka jede na týden do nemocnice na operaci a já budu mít byt sama pro sebe, mno teda + pes :D. Celkem se těším akorát že budu muset vstávat o dost dříve abych vše stíhala.
Během týdne vždycky vyjde pár dílů seriálů co mám rozdívané, tak to už vůbec nestíhám :D.

Pondělí - Once Upon a Time
Úterý - Jak jsem poznal vaši matku
Středa - The Originals
Pátek - Glee, Once Upon a Time in Wonderland, The Vampire Diaries
Navíc posledních pár dní řeším nějaké problémy, takže asi i kvůli tomu tak málo času. Budu se snažit být aktivnější, ale nic neslibuji :D. Za 2 týdny má být prý nějaké volno, přeji si abych se uložila do podzimního spánku a vzbudila se až na to volno nebo ještě líp na Vánoce a Slivestr a pak na narozeniny a velké prázdniny :D.

Pam/Eric

12. října 2013 v 21:58 | Tes!:) and Misell :] |  True Blood

+ moje nová tapeta ↓ :D

TVD or TB?

8. října 2013 v 17:53 | Tes!:) and Misell :] |  The Vampire Diaries
Podle některých fanoušků se TVD s touto fotografií opičí podle TB. Která je podle Vás lepší? :)

Alexander Skarsgard - Interview

6. října 2013 v 10:42 | Tes!:) and Misell :] |  Everything about Actors
Náhodná žena: Miluju tě,Alexi!
Já .. nevím, to je dobře.
Ale, myslím že bych vás mohl milovat pokud bychom se lépe poznali.
Děkuju.

PS: To je roztomilý :D

Eric Northman - Remember the name

2. října 2013 v 20:24 | Tes!:) and Misell :] |  Videa
Další úžasné video :3